fb editos stiklas

EDITOS STIKLAS

EDITA BRIMERIENĖ

STIKLO DAILININKĖ

originalios idėjos ... originalus atlikimas ... originalus rezultatas ...

APIE STIKLĄ

Statydami namus ir juos įsirenginėdami, žmonės labai dažnai susiduria su ta problema, kad parduotuvėse ir salonuose nusižiūrėti jų daiktai būna netinkami savo dydžiu, paskirtimi, spalva ar forma. Šiuo atveju ši problema išsprendžiama. Klientai būna maloniai nustebinti, kai jų būstų interjerams apipavidalinti pasiūloma ištisa stiklo gaminių kompozicija, sujungta bendru stiliumi (pvz.: bendra įvairios paskirties šviestuvų, baldų, paveikslų, pertvarų kompozicija). Visa tai didele dalimi sumažina rūpesčių naštą ieškant norimų, bet taip ir nerandamų gaminių.

 Kuriant darbus konkrečiam interjerui, su klientu ir architektu aptariami įvairūs būsimo gaminio paskirties niuansai: ar tai bus tik savo funkciją atliekantis, nekrentantis į akis ir susiliejantis su aplinka darbas, ar tai bus pagrindinis interjero akcentas. Nemažas šių kuriamų darbų pranašumas yra tas, kad šie darbai derinami prie aplinkos, o ne aplinka derinama prie jų.

Dekoruojant stiklą,kompozicija formuojama tarpusavyje derinant skaidrų ir matinį stiklą. Naudojamos kuo įvairesnes medžiagos ir technikos: metalas (aliuminis, varis, žalvaris), keptas ir nekeptas lakštinis, vitražinis stiklas, akmuo. Stiklas matinamas, dažomas įvairiais atspalviais pereinant iš vienos spalvos į kitą, įvedama nemažai grafikos elementų.

Perpratus stiklo savybes ir jas panaudojus kaip pranašumą prieš kitas medžiagas (pvz.: šviesos pralaidumą, lengvumo pojūtį), taip pat pakeitus standartinį požiūrį į stiklo galimybes ir suteikus platesnį panaudojimo spektrą, galima gauti originalių rezultatų.

O prisilietusi menininko ranka stiklą sušildys ir pavers jaukiu namų akcentu...